Челсі та Арсенал по-річному зіграли спаринги: Мудрик та Зінченко взяли участь у матчах

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
1850
1 голос
Михайло Мудрик. Фото: ФК Челсі
У США завершилися два контрольні матчі літнього міжсезоння за участю англійських клубів українських футболістів. Челсі святкував перемогу, а Арсенал зазнав поразки.

Лондонський Челсі переграв мексиканську Америку – 3:0. Український вінгер Михайло Мудрик з'явився на полі на 63-й хвилині, замінивши Рахіма Стерлінга. Результативними діями він не відзначився.

У Філадельфії Арсенал поступився Ліверпулю – 1:2. Українець Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі канонірів та 70 хвилин – був замінений на 17-річного Майлза Льюїс-Скеллі.

Контрольні матчі

Челсі – Америка (Мексика) – 3:0

Голи: Нкунку, 2 пенальті, 79 пенальті, Гую, 21

Ліверпуль – Арсенал – 2:1

Голи: Салах, 13, Карвальо, 34 – Гаверц, 40.

• Михайло Мудрик перейшов до Челсі у січні 2023 року.
  • Протягом сезону 2023/2024 українець зіграв 41 поєдинок, забив сім м'ячів і зробив дві результативні передачі.
  • Зінченко у минулому сезоні загалом зіграв за лондонський Арсенал 35 поєдинків: один гол, дві результативні передачі.
  • Контракт Зінченка з Арсеналом розрахований до 30 червня 2026 року.