Cергій Чуйченко: «Полтавцям перед другим матчем з АІКом обов'язково треба врахувати один нюанс...»

У першому поєдинку кваліфікації Ліги конференцій футболісти полтавської Ворскли взяли гору над шведським АІКом (3:2). Зауважимо, що свій домашній матч вони проводили на… полі суперника. Тим почесніша перемога!

Фото vorskla.com.ua

У розмові з кореспондентом КОMАНДИ1 екс-нападник Ворскли Сергій Чуйченко поділився своїми враженнями від учорашнього протистояння в Стокгольмі та оцінив шанси підопічних Віктора Скрипника на вихід у наступний раунд турніру.

— Якщо відверто, то думав, що для полтавчан буде дуже добре, коли вчора все завершиться результативною нічиєю, — бере слово Сергій Чуйченко. — Але номінальні господарі приємно здивували, передусім, винахідливими діями в атаці, й хоча в кількох моментах біля їхніх воріт фарт був на боці Ворскли, все ж, вважаю, що українська команда награла на вікторію.

— Це була перша офіційна гра Ворскли цього року й одразу під орудою нового керманича Віктора Скрипника. Пригадується, у своїй попередній команді, Зорі, він ефективно використовував у середині поля побудову гри так званим «ромбом». А в діях полтавчан у Стокгольмі ви помітили якісь домашні заготовки цього фахівця?

— Детальний аналіз гри Ворскли ще попереду, проте важливо, що полтавчани були заточені гостро атакувати, про утримання рахунку не було навіть і мови. Звичайно, це не могло не імпонувати.

— До речі, у складі Ворскли не було одразу двох ключових виконавців — Володимира Чеснакова та Олександра Скляра. На вашу думку, їхня відсутність відчувалася?

— Думаю, що так. Адже Чеснаков відзначається строгими діями в центрі оборони, а Скляр ніколи не шкодує себе в опорній зоні. Гравці, котрі замінили їх, були не безгрішні. Ось чому буде дуже добре, якщо Володимир і Олександр повернуться у стрій у повторному протистоянні.

— І хоча кажуть, що переможців не судять, усе ж, що не сподобалося в діях полтавчан?

— Бракувало надійності в захисті. Добре, що в кількох моментах на висоті був наш воротар Дмитро Різник. Переконаний, що Віктор Скрипник, котрий свого часу був управним оборонцем, підкаже своїм новим підопічним, як слід діяти при підстраховці.

— АІК чимось запам’ятався?

— Бажанням за найменшої нагоди проводити швидкісні атаки. Це полтавчанам треба обов’язково врахувати при підготовці до повторного поєдинку, адже шведи постараються виправити приціл. Інша справа, що футболісти АІКу не завжди встигали повертатися в захист, і в них були проблеми з ігровою дисципліною. Цим треба нашим хлопцям постаратися скористатися.

Футболісти Ворскли зробили лише півсправи. Переконаний, що повторний поєдинок буде для них значно складнішим. Я не думаю, що вчора шведська команда недооцінила полтавчан і тому поступилася, але те,що буде проаналізовано кожну помилку, особливо біля своїх воріт, переконаний. Ось чому, передусім, полтавчанам важливо належним чином відновитися, побажаю, аби їхній лазарет спорожнів, а Віктор Скрипник через тиждень сповна використав ще не реалізовані резерви. Учорашня звитяга повинна додати Ворсклі впевненості, натхнення, і  полтавчани повинні докласти максимум зусиль, аби пройти далі.

Василь MИХАЙЛОВ

Віктор Скрипник: «Хлопці билися за Україну!»

Лента новостей