«Була ділова підказка»: Ребров розповів про підказки гравцям збірної України у перерві матчу

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
56
1 голос
Сергій Ребров. Фото: УАФ
Головний тренер збірної України Сергій Ребров після перемоги національної команди над Словаччиною на чемпіонаті Європи-2024 розповів про розмову у перерві.

У перерві матчу зі Словаччиною гравцям збірної України підказали важливий момент у пресингу. Про це заявив наставник української команди Сергій Ребров.

«Як змінили гру команди після перерви?Підказали дуже важливий момент у пресингу, трішки перебудувалися, і це дало можливість більше відбирати м'яч і створювати моменти», — зазначив Ребров.

Фахівець розповів, що у перерві гравці зрозуміли щодо можливості здобути перемогу.

«Була ділова підказка, і гравці розуміли, що є шанс [обіграти цю команду]. І я задоволений, що ми цей шанс використали», — сказав тренер на післяматчевій пресконференції.

Нагадаємо, збірна України здобула вольову перемогу над Словаччиною (2:1) у другому турі ЧЄ-2024.