Буковина переграла Минай, Поділля поступилося Епіцентру: турнірна таблиця групи А Першої ліги

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
267
1 голос
Матч Буковина – Минай. Фото: ФК Минай
28 вересня відбулося три матчі у рамках дев’ятого туру групи А української Першої ліги сезону 2024/25 років, які завершилися з однаковим рахунком 2:1 на користь господарів.

Чернівецька Буковина у першому таймі з Минаєм зробив заявку на перемогу, забивши два голи. Після перерви господарі дозволили супернику лише забити один гол.

Епіцентр та Поділля провели сухий перший тайм, а у другому забили три голи. Перемогу здобули господарі. Дубль Підручного приніс перемогу Металісту над Прикарпаттям.

Українська Перша ліга-2024/25

Дев’ятий тур, 28 вересня

Група А

Буковина – Минай – 2:1 (2:0)

Голи: Шинкаренко, 22; Кольцов, 27 (пен)  – Безуглий, 61 (авт)

Епіцентр – Поділля – 2:1 (0:0)

Голи: Ліповуз, 49; Беженар, 61  – Сніжко, 65

Металіст – Прикарпаття – 2:1 (1:0)

Голи: Підручний, 11, 56 – Цюцюра, 61

Епіцентр та Буковина завдяки здобутим трьом очкам міцно закріпилися у трійці кращих групи А Першої ліги. Перемога Металісту допомогла відірватися найближчого переслідувача на три очки, розташувався на четвертій сходинці турнірної таблиці.