«Без набиття гуль – вершин не підкорити»: ексгравець Кривбасу – про поразку Вернидуба і Ко у кваліфікації ЛЄ

Аватар Кирило Паршаков Кирило Паршаков
73
1 голос
Василь Сачко. Фото: Google
Колишній гравець Кривбасу Василь Сачко прокоментував поразку українського клубу від чеської Вікторії у першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

Вчора, 8 серпня Кривбас почав шлях у єврокубковому сезоні. Підопічні Вернидуба зазнали поразки від чеської Вікторії (1:2) у рамках третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

Такий результат гри у інтерв’ю сайту Sport.ua прокоментував колишній гравець криворізького клубу Василь Сачко:

«Слід зазначити, що Кривбасу згідно жереба дістався незручний суперник, який діє в силовій манері, в останні роки постійно виступає в єврокубках. Як на мене, саме цей міжнародний досвід допоміг Вікторії на початку другого тайму додати в динаміці й добитися зламу в грі.

Ще раз переконуєшся, що без набиття гуль – вершин не підкорити. Кривбас, як кажуть, на одному подиху провів перший тайм, вийшов уперед, але потім стався прикрий збій й суперник скористався помилками в опорній зоні».

Також екснападник висловився щодо матчу-відповіді:

«Все ж, нічого страшного в Кошице не трапилося. Це лише перший поєдинок. Переконаний, що керманич Кривбаса Юрій Вернидуб з підопічними продуктивно попрацюють над виправленням огріхів й в Пльзені українська команда буде діяти так, як, принаймні, вчора до перерви в Словаччині. Кривбас довів, що може гостро атакувати, от тільки, щоб реалізація не підвела», – сказав Сачко.

Нагадаємо, що поєдинок-відповідь відбудеться 15 серпня о 20:00 за київським часом.

• В разі проходу у наступний раунд Кривбас зіграє проти шотландського Хартс.
  • Колектив, який поступиться у цьому двоматчевому протистоянні, зіграє в плей-оф кваліфікації Ліги конференцій з іспанським Бетісом.