Бельгія здолала Румунію на Євро-2024: відео всіх голів і турнірна таблиця групи Е

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
2661
2 голоси
Кевін Де Брюйне тікає від Ніколає Станчу. Фото: УЄФА
У матчі другого туру групового етапу на Євро-2024 національна збірна Бельгія перемогла команду Румунію (2:0) та максимально закрутила турнірну інтригу у квартеті Е.

З місця – в кар’єр. Гравці збірної Бельгії після поразки від Словаччини у першому матчі на цьогорічному Євро, на гру з Румунією вийшли надмотивованими. І вже на 74 хвилині гри м’яч затріпотів у сітці воріт, котрі боронив Флорін Ніце. Потягнути удар Юрі Тілеманса, що летів зі швидкістю 114 кілометрів на годину голкіпер триколірних майже не мав.

▶️  Відео голу Юрі Тілеманса дивіться за ПОСИЛАННЯМ

По перерві Бельгія продовжувала тиснути на Румунію і на 64 хвилині гри подвоїла свою перевагу. Однак Шимон Марчиняк переглянув ВАР і взяття воріт у виконанні Лукаку скасував. Це вже третій скасований гол Ромелу на цьогорічному Євро! У грі проти Словаччини він двічі забив і двічі його результативні удари анулювали.

Як потрібно уникати офсайдної пастки Лукаку продемонстрував Кевін Де Брюйне, який подвоїв перевагу Бельгії, скориставшись пасом від свого воротаря Куна Кастельса.

▶️  Відео голу Кевіна Де Брюйне дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Чемпіонат Європи 2024. Груповий етап

Бельгія – Румунія 2:0 (1:0)

Гол: Тілеманс, 2, Де Брюйне, 80.

Нагадаємо, що напередодні у першому поєдинку другого туру групового етапу ЧЄ в рамках квартету Е збірна України здолала Словаччину (2:1).