Ажиотаж с формой сборной Украины: детали переговоров УАФ и УЕФА

07.06.2021 15:30

Президент УАФ Андрей Павелко на своей странице в Фейсбуке, кроме подробностей разработки дизайна формы сборной Украины, в которой наша команда будет выступать на Евро-2020, раскрыл и детали утверждения новой амуниции в УЕФА.

«В той же час, прозвучали звернення до УЄФА, щоб оскаржити нашу форму. Розуміючи, наскільки важливо дотримуватись при створенні дизайну форми всіх міжнародних правил екіпірування, юридичний департамент УАФ дуже детально відпрацював всі юридичні аспекти цього питання з відповідними службами УЄФА, за що їм дуже вдячний. Хоча це була доволі тривала і складна робота. Адже доводилось погоджувати кожний нюанс — від напівтонів контурів до переміщення національного герба в центр. Але форма була погоджена задовго до презентації, тому розмови про можливу заборону з боку УЄФА на її використання абсолютно безпідставні. Це підтвердив і офіційний коментар європейського футбольного союзу.

Команда Андрія Шевченка виступатиме на Євро-2020 з оберегом-картою України, на якій звичайно ж є Крим, Донецьк, Луганськ та всі-всі-всі наші міста та села. А вперше в цій формі футболісти вийдуть на поле вже сьогодні, у контрольному матчі проти Кіпру».

Лента новостей