Как карта Украины попала на форму сборной: раскрыты подробности

07.06.2021 15:09

Президент УАФ Андрей Павелко на своей странице в Фейсбуке раскрыл интересные подробности разработки дизайна формы сборной Украины, в которой наша команда будет выступать на Евро-2020.

«Нова форма головної команди України дійсно вийшла особливою! Про це свідчить і потужний резонанс у ЗМІ і величезна кількість позитивних відгуків вболівальників у соцмережах. Також багато, хто з вас запитував, як виникла ідея такого дизайну форму. Розповім. Це сталося на історичному матчі Україна — Португалія, де наша збірна завоювала перемогу над чинним чемпіоном Європи, яка забезпечила нам пряму путівку на Євро-2020.

Всі, хто був того вечора на переповненому вщент НСК Олімпійський, де зібралися шанувальники футболу з усіх куточків країни, чудово пам’ятають фантастичну атмосферу і неймовірну енергетику, якою десятки тисяч вболівальників заряджали на гру збірну Андрія Шевченка. Тоді у мене і виникла ідея зберегти цю енергетику і передати її національній команді на кожен матч, який буде проходити за межами України. На поєдинках Євро зокрема. Вірив, що обриси рідної батьківщини на формі допоможуть в цьому. І дуже радий, що не помилився. Як свого часу не помилився і з ідеєю розмістити гасло «Слава Україні!» на нинішньому варіанті форми, яка була презентована в 2018 році.

Надзвичайно приємно, що загалом новий дизайн форми отримав таку велику підтримку в Україні та по всьому світу. Обриси карти нашої держави і збірна об’єднали мільйони українців у всіх куточках планети. В цьому і була головна ідея!»

Лента новостей