Асист Хланя не допоміг Лехії здобути перемогу: команда українців перебуває на дні турнірної таблиці

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
79
1 голос
Максим Хлань. Фото: ФК Лехія
Хавбек молодіжної збірної України та Лехії Максим Хлань відзначився результативною передачею у домашньому матчі четвертого туру чемпіонату Польщі проти Заглембе.

Українець вийшов у стартовому складі Лехії і на 48-й хвилині гри асистував Бобчеку, який відкрив рахунок. Команді українця переможний рахунок втримати не вдалося: Сейк забив гол у відповідь. Матч завершився внічию 1:1.

Відео ефектної результативної передачі Максима Хланя можна побачити за посиланням.

Ще три українці у складі Лехії виходили на поле - Богдан Сарнавський та Іван Желізко відіграли увесь матч, Сергій Булеца вийшов на заміну на 81-й хвилині гри. Богдан В'юнник увесь поєдинок провів на лаві запасних.

Після чотирьох турів Лехія перебуває у нижній частині турнірної таблиці Екстракляси – лише два здобуті очки. У наступному турі Лехія 16 серпня завітає у гості до команди Пуща (початок - о 19:00 за київським часом).

Чемпіонат Польщі – Екстракляса

2, тур, 11 серпня

Лехія – Заглембє 1:1 (0:0)

Голи: Бобчек, 48 – Сейк, 76

• Максим у складі олімпійської збірної України загалом провів сім ігор, забив три голи.
  • 21-річний Максим приєднався до польського клубу у вересні 2023 року на правах вільного агента.
  • Хлань підписав з польським клубом контракт до 30 червня 2025 року.
  • Портал Transfermarkt оцінює ринкову вартість Максима у 800 тисяч євро.