Артета дав коментар щодо гри Зінченка в першому турі АПЛ: наставник Арсеналу мав причину для заміни українця

Аватар Кирило Паршаков Кирило Паршаков
9085
5 голосів
Мікель Артета і Олександр Зінченко. Фото: Googleммі
Головний тренер Арсеналу Мікель Артета похвалив українського захисника Олександра Зінченка за відмінну гру в першому таймі матчу проти Вулвергемптона та пояснив причину рішення замінити українця.

Вчора, 17 серпня, лондонський Арсенал здобув перемогу над Вулвергемптоном (2:0) у першому турі АПЛ, участь в якій взяв українець Олександр Зінченко. Після гри у інтерв’ю клубній прес-службі наставник «гармашів» Мікель Артета висловився щодо результату гри:

«В першому таймі ми були дійсно хороші, агресивні, інтенсивні, дуже швидкі, багато атакували, створювали багато загрози в штрафному майданчику. Ми створили багато гольових моментів. Нам слід було забити два чи три, і гра була б трохи іншою».

Також фахівець прокоментував, чому зробив вибір випустити українця у стартовому складі команди, а також чому замінив гравця у другому таймі:

«Ми йдемо від гри до гри. У Юррієна [Тімбера] були проблеми в останні кілька тижнів і він не зіграв жодної хвилини за останні два-три тижні. Ріккардо [Калафйорі] щойно прилетів і звикає до багатьох речей. Вони обидва дуже добре прогресують, і у нас є велика конкуренція.

Ви могли бачити, що Алекс [Зінченко], особливо в першому таймі, був дійсно хорошим. У другому таймі нам потрібно було щось інше, і ми мали можливість замінити його», – сказав Артета.

Нагадаємо, що 24 серпня лондонці в гостях зустрінуться з Астон Віллою в рамках другого туру АПЛ.

• Контракт 27-річного Олександра Зінченка з Арсеналом чинний до 30 червня 2026 року.
  • Transfermarkt оцінює його у 38 мільйонів євро, захисник є найдорожчим українським футболістом станом на зараз.