Артем Довбик палає в Іспанії: удар українця допоміг Жироні зробити неймовірне в історії (відео)

21.04.2024 09:02

Гол українця Артема Довбика допоміг Жироні здобути історичну перемогу в чемпіонаті Іспанії.

Жирона Артема Довбика і Віктора Циганкова в домашньому поєдинку 32-го туру чемпіонату Іспанії приймав Кадіс. Циганков через травму не потрапив до заявки господарів, а от Довбик вийшов у старті і відіграв 86 хвилин.

На 71-й хвилині Артем отримав м'яч у штрафному майданчику Кадіса, розвернувся і проштовхнув його у сітку воріт, зробивши рахунок 3:1. Це був уже 18-й гол українця в нинішній Ла Лізі (за системою гол + пас в Артема 23 очки).

Загалом же Жирона виграла з рахунком 4:1, набрала 68 очок і вперше в історії забезпечила собі вихід у єврокубки, принаймні до Ліги конференцій.