Олег Саленко: «Боротьба за чемпіонство тільки починається…»

Аватар Сергій Дем'янчук Сергій Дем'янчук
515
0 голосів
Олег Саленко: «Боротьба за чемпіонство тільки починається…»
саленко
Фото upl.ua

Після 24-го туру УПЛ в конкурсі прогнозистів перевага журналістів нашого сайту перед футбольними фахівцями, як і раніше, є відчутною, але за рахунок пропущенних матчів експерти трохи скоротили відставання, яке тепер складає 22 бали (157:135).

Нагадаємо, що за точний рахунок матчу нараховуються три очки, за різницю у рахунку — два, і за вгаданий результат поєдинку — один бал. На 25-й ігровий день свій прогноз дав колишній форвард Динамо Олег САЛЕНКО.

20.04.2024

Чорноморець — Кривбас — 0:1

Віддам мінімальну перевагу гостям, яким перемога у боротьбі за найвищі місця дуже потрібна, відповідно, і мотивація має бути більшою на боці криворіжців. Чорноморець, який восени був на коні, навесні більше розчаровує.

Ворскла — Колос — 1:1

Незважаючи на те, що Ворскла випереджає Колос на п'ять очок і поєдинок відбудеться в Полтаві, я все-таки поставлю на нічию, оскільки за класом це дві приблизно однакові команди.

21.04.2024

Верес — Дніпро-1 — 0:2

Зараз український чемпіонат став менш передбачуваним, але в цій парі я віддам перевагу дніпрянам, яким необхідно чіплятися, якщо не призове місце, то за єврокубкове так точно.

Олександрія — ЛНЗ — 2:1

А в цій парі я віддам перевагу господарям, які зроблять усе, щоб перервати свою чотириматчеву серію без перемог. Олександрійці цього заслужили.

Динамо — Полісся — 2:0

Якщо Динамо не виграє, то боротьба за чемпіонство завершиться задовго до кінця чемпіонату. Тому я не сумніваюся, що кияни переможуть. Підопічні Олександра Шовковського зараз набрали гарної форми. Вірю, що суперництво за золоті медалі тільки починається.

22.04.2024

Минай — Рух — 0:1

Закарпатці всіма силами намагаються вибратися з дна турнірної таблиці, проте львів'яни зараз на ходу. Думаю, саме вони відсвяткують мінімальну перемогу.

Металіст 1925 — Оболонь — 2:1

Оболонь бійцівська команда і останній матч із Олександрією це лише підтвердив. І все ж таки для харків'ян це чи не останній шанс зачепитися за виживання. Ставлю на команду Віктора Скрипника.

Шахтар — Зоря — 2:0

Матч минулого мід-уїку між цими командами показав, що Зоря перебуває не в оптимальних кондиціях, хоча луганчани часом і демонстрували хороший футбол. Шахтар — лідер чемпіонату, і поки що головний претендент на перше місце. Гірники впевнено переможуть.

Прогноз журналіста

Сергій Пількевич

Чорноморець — Кривбас — 1:1

Ворскла — Колос — 2:1

Верес — Дніпро-1— 1:2

Олександрія — ЛНЗ — 2:1

Динамо — Полісся — 3:1

Минай — Рух — 0:2

Металіст 1925 — Оболонь — 1:1

Шахтар — Зоря — 2:0