Артем Довбик забив Атлетіко і очолив таблицю бомбардирів Ла Ліги (відео)

13.04.2024 17:08

Нападник збірної України Артем Довбик відзначився голом у матчі чемпіонату Іспанії

Жирона Довбика і Циганкова у матчі 31-го туру чемпіонату Іспанії на виїзді зустрілася з мадридським Атлетіко. Віктор не потрапив у заявку своєї команди через травму, а Артем вийшов у стартовому складі і відіграв 83 хвилини.

Вже на 4-й хвилині українець записав на свій рахунок черговий гол. Після швидкої контратаки він відгукнувся на прострільну передачу Коуту і замкнув дальню штангу. Цей м'яч став для Довбика 17-м у нинішньому чемпіонаті і він одноосібно очолив таблицю бомбардирів.

ВІДЕО

Загалом же Жирона поступилася з рахунком 1:3 і з 65-ма очками залишилася на третьому місці в турнірній таблиці.

Чемпіонат Іспанії. Ла Ліга. 31 тур

Атлетіко – Жирона – 3:1 (2:1)

Голи: Грізманн (34, з пенальті, 50), Корреа (45+6) – Довбик (4).

Неприємний момент для гравця збірної України увійшов до рейтингу УЄФА: офіційні деталі