Арсенал здолав Тоттенгем у четвертому турі АПЛ: Зінченко пропустив лондонське дербі

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
234
1 голос
Гол Габріела у ворота Тоттенгема. Фото: АР
У рамках четвертого туру Англійської Прем’єр-ліги Тоттенгем приймав Арсенал. Перемогу здобула команда Олександра Зінченка – 1:0. Єдиний гол у зустрічі забив Габріел.

Після першого сухого тайму «каноніри» вирвали перемогу у другому таймі завдяки єдиному голу Габріела. Він сповна скористався передачею Сака на 64-й хвилині поєдинку.

Олександр Зінченко не потрапив до заявки Арсенала на лондонське дербі з Тоттенгемом через проблему з литкою, яка постійно дошкуляє українцю.

Арсенал Зінченка 19 вересня стартує у Лізі чемпіонів виїзним матчем з італійською Аталантою (початок гри – о 22:00 за київським часом). А в АПЛ Арсенал 22 вересня на виїзді зустрінеться з Манчестер Сіті (поєдинок розпочнеться о 18:30 за київським часом).

Чемпіонат Англії - Прем’єр-ліга

4 тур, 15 вересня

Тоттенгем – Арсенал – 0:1 (0:0)

Гол: Габріел, 64

• Зінченко у складі збірної України загалом має 68 ігор, в яких забив дев'ять м'ячів. На Євро-2024 він зіграв три матчі, зробив одну результативну передачу.
  • Transfermarkt оцінює українця в 38 млн євро.