Андрій Ярмоленко: «Позаду майже шість місяців важкої роботи»

01.04.2024 20:02
Категории: Новини

Півзахисник київського Динамо Андрій Ярмоленко прокоментував перемогу над полтавською Ворсклою

Фото fcdynamo.com

У межах 22-го туру УПЛ біло-сині в гостях розгромили Ворсклу — 5:1. У цій грі на поле повернувся Андрій Ярмоленко, який одразу ж відзначився забитим голом. Післяматчевий коментар вінгера в ефірі УПЛ ТБ наводить офіційний сайт Динамо.

— Андрію, з поверненням на поле! Як твій настрій? Як фізичний стан?

— Звичайно, радий повернутися. Позаду майже шість місяців важкої роботи. Це дуже емоційний момент для мене — повернутися після травми. Перш за все, хочу подякувати всьому нашому медичному складу — лікарям, масажистам, усім, хто працював зі мною протягом усього цього часу. Інколи через мене залишалися на базі, не їхали додому. Я їм дуже вдячний. Також хочу подякувати всім партнерам по команді, тому що вони десь берегли мене протягом цього місяця під час тренувань, не грали жорстко проти мене. За це їм величезне дякую. 

— Тобі вдалося забити ефектний гол. Пригадаєш його?

— Бражко віддав чудову передачу. Потрібно було забивати, що я й зробив. Гріх було не забити після такої передачі. Цей гол — заслуга Бражка.

— За твоєї відсутності розкрився Кабаєв. Ти жартував, коли він давав інтерв’ю перед матчем. Ви вже обговорювали хорошу конкуренцію в команді?

— Звісно, завжди в усіх командах є конкуренція. Це добре, ми допомагаємо один одному рости. Але класно, коли крім конкуренції є нормальні дружні відносини між гравцями. У нас у команді зараз чудова атмосфера, прекрасний колектив, тому ми зараз один над одним жартуємо. Є головний тренер, він вирішує, кому грати. Сьогодні грає він, завтра — я, післязавтра — знову він. Це нормально у футболі. Потрібно завжди залишатися людиною, і краще залишатися на позитиві.

— За відчуттями, коли зможеш грати в старті?

— Мені важко сказати. Мені здається, що я готовий, але потрібно жити не емоціями. Тренерському штабу видніше зі сторони, в якому стані я зараз перебуваю. Не можна після такої паузи майже в шість місяців одразу вийти і зіграти 90 хвилин, треба поступово підходити до цього. Бажання є, але все вирішує головний тренер.

Тренер Динамо прокоментував вихід збірної на Євро і повернення Ярмоленка

Лента новостей

Українські інтернет казино