Андрій Шевченко виступає проти Олександра Зінченка: 5 серпня в Лондоні буде гаряче

01.06.2023 08:10
Категории: Новини

Лондонський Челсі виступив з офіційною заявою, щодо проведення 5 серпня на стадіоні Стемфорд Брідж благодійного матчу на підтримку України.

Ця гра відбудеться на підтримку ініціативи Президента України Володимира Зеленського зі збору коштів на реконструкцію Михайло-Коцюбинського ліцею в Чернігівській області, який зруйнували дикі орди московитів.

Гра розпочнеться о 18.00 за місцевим часом (о 20.00 за Києвом) і в ній змагатимуться дві команди — жовта та синя — в кольори українського прапору. Капітанами команд виступлять колишній форвард Челсі, легенда українського футболу Андрій Шевченко і нинішній універсальний гравець Арсенала та збірної України Олександр Зінченко, які є послами платформи UNITED24.

Два капітани обиратимуть свої команди з числа видатних футболістів сучасності, а також низки запрошених знаменитостей. Список зіркових імен стане відомий ближче до матчу.

Цікаво, що перерва між таймами триватиме 45 хвилин, аби відбувся благодійний музичний концерт. Його учасники також уточнюються.

Квитки на поєдинок коштуватимуть від 15 до 50 фунтів.

Нагадаємо, що напередодні про цей матч вже розповів Президент України Володимир Зеленський.

Лента новостей

Українські інтернет казино