Олександр Зінченко та Андрій Шевченко знову в одній команді і готують сюрприз для українців у Лондоні

31.05.2023 09:02
Категории: Новини

Футболіст лондонського Арсенала Олександр Зінченко став амбасадором платформи UNITED24, яку ініціював Президент України Володимир Зеленський.

Про це гравець збірної України, який пропустить червневі матч національної команди через травму, повідомив особисто. «Дякую Президенту Володимиру Зеленському за довіру, гордий долучитися до команди амбасадорів UNITED24. Слава Українї», — написав Зінченко в Інстаграмі.

Голова нашої держави також відписався про цю подію в Телеграмі

«Амбасадори фандрейзингової платформи UNITED24 зірки футболу Андрій Шевченко та Олександр Зінченко ініціюють благодійний матч на підтримку України Game4Ukraine, що відбудеться 5 серпня в Лондоні. Його мета — зібрати кошти для відбудови Михайло-Коцюбинського ліцею на Чернігівщині, зруйнованого окупантами в березні 2022 року. 

Вітаю Олександра Зінченка в команді амбасадорів UNITED24 й підтримую ініціативу Game4Ukraine на стадіоні Стемфорд Брідж. Це можливість для світової футбольної спільноти об’єднатися, продемонструвати свою солідарність і допомогти Україні, допомогти нашим дітям повернутися за шкільні парти, а також знову привернути увагу всієї світової спільноти до війни», — йдеться у повідомленні в Телеграм-каналі Зеленського.

Лента новостей

Українські інтернет казино