Андрій Лунін ціною гірчичника забезпечив перемогу Реала в чемпіонаті Іспанії (відео)

03.01.2024 23:16

Український голкіпер Андрій Лунін відстояв на нуль у поєдинку чемпіонату Іспанії

Мадридський Реал Андрія Луніна в домашньому поєдинку 19-го туру чемпіонату Іспанії приймав Мальорку. Український голкіпер через травму Кепи Аррісабалаги цього разу без дискусій зайняв місце у воротах «вершкових».

Роботи в нашого співвітчизника було досить багато і він залишив свої ворота сухими, хоча по разу його врятувала поперечка та стійка. До того ж на третій компнсованій до першого тайму хвилині Лунін вступив у дискусію з арбітром і побачив перед собою жовту картку.

Сам матч завершився перемогою мадридців із рахунком 1:0. Переможний гол на рахунку Рюдігера. Реал набрав 48 очок і продовжує посідати першу сходинку в турнірній таблиці.