Анатолій Трубін знову наварив у чемпіонаті Португалії (відео)

07.04.2024 10:02

Український голкіпер Анатолій Трубін не допоміг Бенфіці уникнути поразки від свого принципового суперника

Бенфіка Анатолія Трубіна в гостьовому поєдинку 28-го туру чемпіонату Португалії зустрічалася з одним із своїх головних конкурентів – Спортінгом. Українець відіграв увесь матч, але без особливого блиску.

Вже на 1-й хвилині Трубін незграбно намагався перехопити м'яч після прострільної передачі, однак відбив його прямо на Катамо, який розстріляв фактично порожні ворота.

А вже у другому таймі на першій компенсованій хвилині за рахунку 1:1 той же Катамо потужним ударом ще раз залишив нашого співвітчизника не при справах.

Отже, 1:2 – поразка Бенфіки, яка з 67 очками посідає другу сходинку турнірної таблиці, відстаючи від Спортінга на чотири пункти. До того ж у «зелено-білих» гра у запасі.