Анатолій Трубін: «Настрій дуже бойовий, адже вже за кілька днів розпочнеться чемпіонат»

06.08.2022 14:03
Категории: Новини

Голкіпер донецького Шахтаря Анатолій Трубін прокоментував початок другого передсезонного збору та розповів про свої вихідні

Фото shakhtar.com

Гірники розпочали другий літній збір, який проходитиме у Словенії. Своїми думками із цього приводу поділився Анатолій Трубін, який, до речі, 1 серпня відсвяткував 21-й день народження. Слова голкіпера приводить офіційний сайт Шахтаря.

Команда розпочала другий збір, як і де провів вихідні?

— Був у Варшаві, де зустрівся зі своєю дівчиною. Провели там два дні, там я відзначив день народження.

Як відсвяткував день народження?

— Звик відзначати зі своєю сім’єю, проте зараз такі часи, що мав змогу бачити лише дівчину. Трохи засмучений, але розумію, що ситуація могла бути й гірше, тож не скаржитимуся.

Яке бажання загадав?

— Думаю, воно зараз збігається з бажанням усіх українців: мир у нашій країні та перемога.

Варшава сподобалася?

— Гарне місто, дуже схоже на Київ, але рідного дому ніщо не може замінити. Дуже хочеться повернутися в мирний час в Україну й жити нормальним життям.

У якому настрої Шахтар повернувся до роботи, як атмосфера в колективі?

— Настрій дуже бойовий, адже вже за 20 днів розпочнеться чемпіонат. Усі дуже раді бачити один одного, в команді гарна синергія, і мене це дуже тішить. У всіх одна мета — якнайкраще підготуватися й розпочати чемпіонат з перемоги.

Наприкінці тренування команда тебе привітала. Розкажи, як то було?

— Мені зробили невеликий коридор. Для мене вперше в житті це робили — хоча трохи боляче, та було й смішно. Це командний дух.

Це ініціатива тренера?

— Так.

Що Ігор Йовічевич казав особисто тобі?

— Сказав, що я думаю, що буду завжди молодим, але сплине час, і мені буде 48, як йому зараз.

Тренерський штаб уже оголошував план на другий збір?

— Якнайкраще підготуватися. У нас ще будуть матчі, всі матимуть іще більше ігрових хвилин, тому навантаження будуть іще більшими. Щоб до першого матчу команда була якнайкраще підготовлена, потрібно, щоб кожен футболіст міг грати по 90 хвилин — це наша мета.

Як пройшло перше тренування на другому зборі, на чому акцентували увагу?

— Тренування мало втягувальний характер. Наразі у Словенії дуже спекотно — було важко. Мені здається, щодня тренування ставатимуть більш інтенсивними, тож це лише початок, розминка.

Які в тебе цілі й завдання на другий збір і на весь сезон загалом?

— Повторюся: я хочу підійти до чемпіонату готовим не на 100, а на 200 відсотків у фізичному та психологічному планах — це моя мета. А ціль на чемпіонат — перемога й тільки перемога. У нас можуть змінюватися тренери, футболісти і все що завгодно, але Шахтар завжди ставить собі за мету — перемагати, і кожен це розуміє. Показуватимемо свої найкращі якості, гратимемо у свій футбол і перемагатимемо.

Шахтар вирішив піти стопами збірної України: подробиці зі Словенії

Лента новостей

Українські інтернет казино