Анатолій Трубін: «Караваєв – узагалі я не знаю... Мессі? Чи хто?»

15.10.2023 20:02

Голкіпер збірної України Анатолій Трубін прокоментував перемогу нашої команди у матчі з Північною Македонією

Фото УАФ

У вчорашньому поєдинку відбору Євро-2024 збірна України в Празі переграла Північну Македонію з рахунком 2:0. «Левом матчу» був визнаний воротар Анатолій Трубін, який зробив п'ять сейвів і допоміг утримати ворота нашої команди недоторканими.

Після гри Анатолій Трубін поділився враженнями: «Звісно, приємно, що вболівальники обрали саме мене. Але найголовніше, що команда перемогла. Вважаю, що кожен зробив максимальний внесок. Я хотів би розділити цей приз – по шматочку для кожного з гравців. Звісно, були помилки, але всі дуже старалися. Як справжня команда! Єдина нація, єдина країна! Я вважаю, що ми заслужили цю перемогу. Будемо працювати далі.

Чи пощастило Судакову? Без ударів немає голів. Сказав йому, що він забив класний м'яч. Георгій відповів: «Так і хотів!» Удачу теж потрібно заслужити, а він працює – і дуже наполегливо. Цей гол – нагорода йому. Дуже радий за нього, нехай забиває в кожному матчі.

Я бачив сейв воротаря Північної Македонії в другому таймі. Дуже круто! Я завжди радий за голкіперів. Із мого боку лише оплески – класний удар і класний сейв. Під час гри аплодував і Жорі, і воротарю, адже це мій колега. Так, він грає проти нас, але іноді бувають такі сейви, і ти розумієш, що таке справжня майстерність.

Найскладнішим для нас був період після забитого м'яча. Останні 10–15 хвилин першого тайму було дуже важко. І на початку другої половини, коли македонці тиснули на нас, адже їм не було чого втрачати. Добре, що ми витримали. Утім, були й у нас моменти, а Караваєв – узагалі я не знаю... Мессі? Чи хто? Може, Беллінгем? Коли Олександр був із м'ячем і класно його прокинув, думаю, супер. Гадав, що він буде його утримувати, щоб сплив час, а Караваєв пробив. Думаю: «Куди ти б'єш?» А він подивився, що воротаря немає. Це футбольний інтелект. Дуже класний рівень. І добре, що гравець, який вийшов на заміну в останні хвилини, відпрацював по максимуму. Це й є команда, коли кожен викладається стовідсотково. Тільки так приходить успіх. Це й є збірна України.

Зараз є трохи часу порадіти. Добре, що гра була не пізно ввечері, тож буде більше можливостей відновитися. Завтра вже слід забувати цю перемогу, виходити зі стану ейфорії й готуватися далі. Попереду – два важливі матчі, і все залежить тільки від нас».

Нагадаємо, наступний матч відбору Євро-2024 збірна України проведе 17 жовтня в Та-Калі з командою Мальти (початок – о 21:45 за київським часом).