Анатолій Діденко: «Зорі для перемоги вистачить двох компонентів…»

11.08.2022 10:00
Фото zarya-lugansk.com

У першому поєдинку третього кваліфікаційного раунду Ліги конференцій Зоря виграла у румунської Університаті з рахунком 1:0. В ексклюзивному інтерв'ю КОМАНДІ1 колишній нападник луганців Анатолій Діденко розповів про перспективи підопічних Патрік ван Леувена у матчі-відповіді із цим суперником.

— Зоря у першій зустрічі перемогла, і це вже добре з огляду на всі проблеми, з якими зіткнулися українські клуби цього року, — сказав Діденко. — Ігровий тонус у румунів буде кращим, оскільки у них у чемпіонаті зіграно вже чотири тури. Надто що Університатя виграла останню гру. Тим не менш, Зоря все одно фаворит цього протистояння, зважаючи на те, як розвивалися події у першому поєдинку.

Війна в Україні у будь-якому разі позначається на українських футболістах. Клас класом, але найчастіше на першу план у хлопців виходять морально-вольові якості.

— Сьогодні Зорі треба буде чекати на свій шанс?

— Команда, яка хоче досягти певного результату, не сидітиме в обороні. У футболістів Зорі набагато більше досвіду виступів на міжнародному рівні. Головне, щоб у луганці все було добре з реалізацією. У тому, що шанси будуть, я не маю сумніву. Коли колектив на м'ячі, і грати психологічно легше.

— Домашній матч Зоря проводила у Польщі, де не було такої відчутної підтримки глядачів. У Румунії буде набагато складніше?

— Для команди рівня Зорі це не повинно стати проблемою. Хіба що молоді хлопці можуть мати якийсь легкий мандраж…

— У чому Зоря краща за свого опонента?

— В індивідуальній майстерності, у командній швидкості. Цього цілком достатньо, щоб досягти потрібного результату.

— Не можу не спитати, яким буде твій прогноз на поєдинок Університатя — Зоря?
— У будь-якому разі матч не буде простим, проте вірю в те, що луганці пройдуть у плей-офф раунд Ліги конференцій. Рахунок (посміхається)? Поставлю на мінімальну перемогу Зорі, 1:0 чи 2:1.

Сергій ДЕМ'ЯНЧУК

Зоря в Лізі конференцій: калейдоскоп дебютів і знаковий переможний гол

Лента новостей

Українські інтернет казино