Анатолій Безсмертний: «Динамо вже здійснило спортивний подвиг»

Фото fcdynamo.com

В ексклюзивному коментарі КОМАНДІ1 колишній захисник Динамо Анатолій БЕЗСМЕРТНИЙ розповів про свої очікування напередодні матчу-відповіді плей-офф раунду Ліги чемпіонів Бенфіка — Динамо.

— Анатолію Петровичу, після домашніх 0:2 Динамо до снаги створити сенсацію в Португалії і пробитися до групового раунду Ліги чемпіонів?

— Вважаю, що на даному етапі динамівці роблять усе можливе та неможливе. У цій парі клас лісабонців вищий. Хочеться вірити в позитивний результат, але буде вкрай складно досягти потрібного для себе рахунку.

— Що в майбутній грі може перевернути все з ніг на голову?

— Якщо футболістам Динамо, які вийдуть на поле, вдасться скинути з себе тягар відповідальності. Втрачати, в принципі, нічого, або пан, або пропав. Я впевнений, що кияни хочуть перемогти, реабілітуватися перед вболівальниками. Потрібно виходити та грати у футбол, немає нічого неможливого, надто в одному матчі. Команда у нас молода, а зараз кожна гра, як фінальна, на результат, і це може десь заважає хлопцям розкрити весь свій потенціал.

— Нинішнє Динамо може тягатись із нинішньою Бенфікою у відкритому футболі?

— Ні. Все ж таки у суперників різний рівень футболістів. Але я вже сказав, що в одній грі може статися все, що завгодно. Може статися швидкий гол або, припустимо, вилучення у суперника… Дуже хочеться, щоб Динамо пройшло Бенфіку, але… Не варто забувати й те, в яких умовах готується команда, що весь час перебуває на виїзді, це дуже складно психологічно. Але навіть при цьому кияни мають гідний вигляд. Були пройдені Фенербахче, Штурм…

— В нашій ситуації, мабуть, і основна сітка Ліги Європи, куди Динамо потрапить як мінімум, непоганий варіант. Чи не так?

— Саме так. Європейську осінь вже гарантовано, що схоже на спортивний подвиг, коли в країні йде війна.

— Спробуйте спрогнозувати рахунок матчу Бенфіка — Динамо?

— Я не прогнозист (усміхається). Хочеться вірити у краще, але потрібно реально дивитися на речі. Навіть якщо Динамо не пройде Бенфіку, це не буде трагедією. Потрібно буде намагатися проявити себе в Лізі Європи, що киянам має бути до снаги.

Сергій ДЕМ'ЯНЧУК

Дополнительное время и серия пенальти в матче Лиги чемпионов Бенфика — Динамо: все расписано

Лента новостей

Українські інтернет казино