Новини

Забарний допоміг Борнмуту перемогти Райо Вальєкано: український захисник провів один тайм

Віктор Слюсаренко
Переглядів 3578
3 голоси
Ілля Забарний. Фото: Google
У межах підготовки до нового сезону англійський Борнмут захисника збірної України Іллі Забарного на своєму стадіоні провів контрольний матч проти іспанського Райо Вальєкано.

Матч завершився перемогою команди українця – 1:0. Єдиний гол на 31-й хвилині протистояння забив колумбійський нападник Луїс Сіністерра.

Український футболіст відіграв лише перший тайм зустрічі, яка закінчилася перемогою його команди з рахунком 1:0.

Свій наступний матч Борнмут зіграє з Жироною 10 серпня: у спарингу зустрінуться команди Забарного та Циганкова.

Контрольний матч

4 серпня

Борнмут (Англія) – Райо Вальєкано (Іспанія) – 1:0 (1:0)

Гол: Сіністерра, 31

• 17 серпня у матчі першого туру АПЛ Борнмут зустрінеться з Ноттінгемом. Початок – о 17:00 за київським часом.
  • Ілля Забарний став гравцем англійського клубу 31 січня 2023 року. Тоді він перейшов з Динамо за 22,7 млн євро;
  • Аналітичний портал Transfermarkt оцінює 21-річного футболіста в 32 мільйони євро.
  • Минулого сезону українець провів 42 матчі за Борнмут у всіх турнірах та був визнаний гравцем сезону в клубі;
  • На Євро-2024 Забарний відіграв без замін усі три матчі у складі національної збірної України.