«Є над чим працювати»: Ребров сказав, чому Україна програла Чехії у Лізі націй та коли він піде у відставку

Віктор Глухенький
Переглядів 1448
2 голоси
Сергій Ребров. Фото: УАФ
Головний тренер національної збірної України Сергій Ребров підбив підсумки поєдинку другого туру Ліги націй проти команди Чехії (2:3), вказавши на головну причину фіаско.

Напередодні, 10 вересня, національна збірна України у поєдинку другого туру Ліги націй програла команді Чехії (2:3). Після гри головний тренер синьо-жовтих Сергій Ребров, як це не дивно, претензій до своїх підопічних не мав, але чітко вказав, чому вони програли.

«Вдячний гравцям, вони намагалися врятувати поєдинок. Вважаю, що в першому таймі Чехія була дуже агресивною, було важко створювати. У цьому матчі все вирішили помилки, які ми зробили в обороні. Навіть коли ми забиваємо два голи. Другий тайм був інтенсивний, цікавий, ми могли забивати більше. Ми програли гру через свої помилки».

Також Сергій Станіславович запевнив, що після фіаско у Празі та двох поразок на старті Ліги націй загалом, він не збирається залишати свою посаду самовільно.

«Поки що не йду. Почекайте трішки. Я працюю зі збірною більше року. За цей період, якщо не брати чемпіонат Європи, я зустрічався з гравцями максимум три тижні. Тому це дуже важко.

Упевнений, є над чим працювати, будемо виправляти наші помилки», – цитує Реброва пресслужба УАФ.