Новини

«Я не був задоволений»: тренер Челсі відреагував на гру Мудрика в останньому матчі АПЛ

Віктор Слюсаренко
Переглядів 80
1 голос
Михайло Мудрик. Фото: ФК Челсі
Головний тренер лондонського Челсі Енцо Мареска прокоментував гру українського вінгера Михайла Мудрика в матчі другого туру Англійської Прем'єр-ліги проти Вулвергемптона (6:2).

Наставник англійського Челсі Енцо Мареска залишився незадоволений грою Михайла Мудрика у матчі з Вулвергемптоном.

«Гра Мудрика? Я не був задоволений. У деякі моменти ми можемо краще справлятися з деякими ситуаціями. Він наполегливо працював без м’яча, але не в ситуаціях, коли в нього був м'яч. Я очікую від Міші трохи більш якісну гру», – заявив Мареска.

Матч Челсі – Вулвергемптон завершився розгромною перемогою господарів - 6:2. Мудрик зіграв весь перший тайм. Педро Нету, який вийшов замість українського вінгера, віддав гольову передачу на 80-й хвилині. Веб-портал WhoScored оцінив гру українця у 6.1 бала. Це одна з найгірших оцінок Челсі в цьому матчі.

Наступний поєдинок Челсі зіграє 1 вересня. Це буде домашній матч АПЛ проти Крістал Пелас.

• Михайло Мудрик перейшов до Челсі у січні 2023 року та підписав контракт з клубом до 30 червня 2031 року;
  • У сезоні 2023/2024 українець зіграв 41 поєдинок, забив сім м'ячів і зробив дві результативні передачі.
  • Михайло загалом у складі збірної України зіграв 23 матчі, в яких забив два м'ячі.