Новини

Воротар збірної України серед найгірших: Лунін потрапив до сумного рейтингу Євро-2024

Віктор Слюсаренко
Переглядів 893
Андрій Лунін. Фото: УАФ
Голкіпер збірної України Андрій Лунін став третім футболістом чемпіонату Європи-2024, який допустив пряму результативну помилку у першому таймі гри.

У стартовому матчі збірної України в Мюнхені проти Румунії в рамках першого туру групового етапу Євро-2024 Лунін припустився грубої помилки і потрапив до рейтингу турніру.

До нього це зробив лівий захисник Італії Федеріко Дімарко у матчі з Албанією (2:1) та центрбек Угорщини Віллі Орбан проти Швейцарії (1:3).

У другому таймі матчу проти Румунії збірна України пропустила другий гол. Досить швидко українці пропустили третій м'яч. Станом на 74-ту хвилину поєдинку збірна України поступається з рахунком 0:3.