Новини

Визначився суперник збірної України: з ким підопічні Косенка зіграють у матчі за третє місце ЧС-2024

Віктор Слюсаренко
Переглядів 23
1 голос
Логотип ЧС-2024 з футзалу. фото: ФІФА
На чемпіонаті світу 2024 року з футзалу відбувся другий півфінальний матч, в якому збірна Аргентини святкувала перемогу над Францією – 3:2.

Аргентинські футзалісти здобули з рахунком 3:2. У першому таймі гри збірній Аргентини вдалося забити швидкий гол: Арр’єта реалізував пенальті. Через три хвилини Менендес зрівняв рахунок. Клаудіно досить швидко вивів вперед аргентинців. У другому таймі Туре зрівняв рахунок. Наприкінці основного часу зустрічі Арр’єта реалізував друге пенальті.

То ж у фіналі чемпіонату світу Аргентина зіграє з Бразилією, яка 2 жовтня здолала збірну України з рахунком 3:2. А у матчі бронзові медалі підопічні Олександра Косенка зустрінуться з Францією.

Чемпіонат світу з футзалу.

Другий півфінал, 3 жовтня

Аргентина – Франція – 3:2 (2:1)

Голи: Арр’єта, 3 (пен), 37 (пен); Клаудіно, 8 – Менендес, 6; Туре, 25

• Матч за третє місце відбудеться шостого жовтня (початок гри – о 15:30 за київським часом)
  • Фінал чемпіонату світу з футзалу буде зіграно також шостого жовтня 2024 року. Початок – о 18:00.
  • Нагадаємо, збірна України вдруге в історії та вперше за 28 років дійшла до півфіналу чемпіонату світу з футзалу. Вперше подібне трапилося на дебютному для нашої команди турнірі 1996 року, де вона посіла четверте місце.
  • Збірна України вшосте в історії бере участь футзальному ЧС. На Мундіалях 2004-го та 2008-го років українська збірна зупинялася у 2-му груповому раунді (топ-8), 2012-го – дійшла до чвертьфіналу, а 2016-го – вилетіла в 1/8 фіналу.