Новини

Відбувся перший матч сезону в УПЛ: Карпати та Верес не зуміли порадувати вболівальників забитими м'ячами

Кирило Паршаков
Переглядів 127
3 голоси
Кадр з матчу Верес – Карпати. Фото: Карпати Львів
Відбулась перша гра розіграшу української Прем’єр-Ліги сезону 2024/2025, в якій між собою зустрілись рівненський Верес та львівські Карпати. Поєдинок завершився безгольовою нічиєю.

Сьогодні, 3 серпня відбувся матч-відкриття розіграшу української Прем’єр-Ліги сезону 2024/2025, в якому між собою зустрілись рівненський Верес та львівські Карпати. Гра проходила у місті Рівне на стадіоні «Авангард».

• Львівський клуб зміг вийти до української першості після того, як у підсумковій турнірній таблиці Першої ліги минулого сезону посів друге місце, набравши 65 очок.
  • Рівненська команда зуміла уникнути вильоту з УПЛ після того як в перехідних матчах здобула перемогу над першоліговим Епіцентром (1:1, 3:0).

Перший тайм поєдинку пройшов майже без моментів з боку обох команд і в підсумку не зміг порадувати глядачів забитими голами. На 89-ій хвилині у складі львівських Карпат було вилучено півзахисника Яна Костенко, однак в останні хвилини гри рівненській команді не вдалось скористатись чисельною перевагою на полі. Матч закінчився без голів.

Відзначимо що гру на УПЛ ТБ коментував Віктор Вацко, для якого це стало перший матчем після повернення до роботи на українському чемпіонаті.

Українська Прем’єр-ліга. Перший тур

Верес — Карпати Львів — 0:0 (0:0)

Вилучення: Костенко, 89.

Верес (стартовий склад): Кожухар, Протасевич, Гончаренко, Вовченко, Морозко, Кльоц, Яго, Шарай, Дахновський, Степанюк, Мрвальєвич.

Карпати (стартовий склад): Кемкін, Саків, Бабогло, Адамюк, Мірошниченко, Альварес, Кузик, Чачуа, Костенко, Підлепенець, Невес.