Новини

Верес відібрав очки у Шахтаря: підопічні Пушича залишилися на четвертому місце в УПЛ

Віктор Слюсаренко
Переглядів 75
1 голос
Матч Верес – Шахтар. Фото: ФК Верес
Донецький Шахтар зіграв внічию з рівненським Вересом у межах восьмого туру Української Прем’єр-ліги сезону-2024/25 років. Гра завершилася з рахунком 1:1.

У першому таймі зустрічі забитих голів команди не подарували. Після перерви гравці рівненської команди, побудувавши гру від оборони, намагалися створювати контратаки, пару з них були небезпечними.

ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ ВЕРЕС – ШАХТАР

У середині другого тайму гри захисник Вереса Сміян на думку арбітра порушив правила у власному штрафному майданчику і було призначено пенальті, яке Судаков впевнено реалізував, розвівши голкіпера Кожухаря та м’яч по різних кутах воріт. А на 81-й хвилині з передачі Луана Кльоц зрівняв рахунок.

У наступному турі чемпіонату України, 5 жовтня Верес прийме Зорю (початок гри – о 13:00), а Шахтар наступного дня зіграє з ЛНЗ (початок поєдинку – о 15:30).