Новини

Верес вдома програв Лівому берегу: два незараховані голи, нереалізований пенальті та два джокери

Віктор Слюсаренко
Переглядів 294
1 голос
Матч Верес – Лівий берег. Фото: ФК Лівий берег
Рівненський Верес зазнав домашньої поразки від київського Лівого берега у межах п’ятого туру Української Прем’єр-ліги сезону-2024/25 років. Гра завершилася з рахунком 3:1.
  • До звітного матчу Верес підійшов з чотирма балами (нічия з Карпатами та перемога над Колосом).
  • В перших стартових турах УПЛ Лівий берег набрав три очки - переграв Чорноморець.

У першому таймі зустрічі вже на 15-й хвилині господарі вийшли вперед. Владислав Шарай пробивав по воротах гостей - воротар Максим Механів парирував удар, але першим на добиванні був Руслан Степанюк, який переправив м’яч у сітку воріт суперника. Далі Микола Гайдучик забив гол, але взяття воріт скасовано через порушення правил нападником Вереса.

А на 33-й хвилині у ворота гостей було призначено пенальті (Андрій Співаков порушив правила проти Степанюка), яке не реалізував Гайдучик, поціливши у поперечину воріт Механіва.

ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ ВЕРЕС – ЛІВИЙ БЕРЕГ

Не реалізувавши хороші моменти у першому таймі після перерви гравці рівненської команди поплатилися. На 66-й хвилині з передачі Тараса Галаса Клім Приходько поцілив у дальній кут воріт Вереса. Спрацювали дві заміни тренерського штабу гостей (обидва гравці вийшли на заміни за хвилину до гола). А на 82-й хвилині знову ці два джокери зробили гол, але цього разу вже Приходько асистував Галасу. А ще через кілька хвилин Руслан Дедух реалізував пенальті, зробивши рахунок 3:1.

Українська Прем’єр-ліга-2024/25

5 тур, 1 вересня

Верес – Лівий берег – 1:3 (1:0)

Голи: Степанюк, 15 – Приходько, 66; Галас, 82; Дедух, 86 (пен)

• У наступному турі чемпіонату України, 15 вересня, Верес завітає у гості до Полісся (початок гри - о 18:00), а Лівий берег того дня прийме Кривбас (початок поєдинку - о 15:30).