Новини

Українське протистояння у єврокубках: Шериф пройшов Зіру у відборі ЛЄ в матчі з вилученням та серією пенальті

Кирило Паршаков
Переглядів 541
4 голоси
Логотип Ліги Європи. Фото: Google
18 липня пройшли матчі-відповіді першого раунду кваліфікації Ліги Європи. Молдавський Шериф Юрія Гури у серії пенальті переміг азербайджанську Зіру з Ельдаром Кулієвим у складі.

Вчора, 18 липня, відбулись матчі-відповіді першого кваліфікаційного раунду до Ліги Європи. Зокрема, свій поєдинок проти азербайджанської Зіри провів молдавський Шериф. Це протистояння мало і український слід, оскільки Шериф очолює українець Юрій Гура, а у складі Зіри виступає український хавбек Ельдар Кулієв.

У першій грі молдавський клуб поступився із рахунком 0:1, тому для проходу в наступний раунд кваліфікації потрібно було лише перемагати.

Початок гри виявився невдалим для команди українського тренера, оскільки вже на п’ятій хвилині Шериф пропустив від Рафаеля Утзига.

Проте, в кінці першої 45-хвилинки гравець Зіри Саліфу Сумах отримав пряму червону картку, заливши свою команду у меншості на весь другий тайм, що допомогло Шерифу відновити перевагу у протистоянні.

Перший гол молдавського колективу провів Айюб Аллач, а під кінець поєдинку відзначвився Папа Ндіага Яде.

Додатковий час пройшов без голів, а у серії пенальті перевага залишилась за Шерифом (5:4).

Відзначимо, що Ельдар Кулієв провів на полі 58 хвилин.

Ліга Європи. Перший раунд кваліфікації. Матч-відповідь.

Зіра – Шериф – 1:2 (пен. 4:5)

Голи: Утзиг, 5 – Аллач, 54; Яде, 77.

Вилучення: Сумах, 40

• В наступному раунді кваліфікації до Ліги Європи Шериф зіграє проти шведського Ельфсборга. Поєдинки пройдуть 25 липня та першого серпня.