Новини

Україна повернулась в еліту: жовто-сині стали чемпіонами дивізіону B після перемоги над ОАЕ

Кирило Паршаков
Переглядів 8581
7 голосів
Гравці збірної України. Фото: АПФУ
Збірна України у фіналі другого дивізіону пляжної Євроліги обіграла ОАЕ. Жовто-сині в наступному розіграші гратимуть в елітному дивізіоні турніру.
  • Спочатку синьо-жовта команда виграла усі матчі у групі B. Під руку українцям потрапили колективи з Лівану (6:1) та Судівської Аравії (6:1).
  • 20 липня у 1/2 фіналу Україна обіграла Латвію (4:0).

Сьогодні наша команда проводила зустріч з ОАЕ. Гра для підопічних Миколи Костенка почалась найкращим чином – українці відкрили рахунок поєдинку вже на третій секунді матчу – відзначився Андрій Пашко. Суперники невдовзі змогли відігратись, а вже за хвилину після цього вийшли уперед в зустрічі після голу забитого воротарем ОАЕ. Однак під кінець першого тайму паритет в матчі повернув Олег Зборовський.

У другому таймі жовто-сині забили третій м’яч зусиллями Войтенко та повернули собі перевагу. У третій 12-хвилинці українці змогли збільшити рахунок – на останній хвилині матчу відзначився Олег Шитник.