Новини

Угорщина програла Швейцарії на Євро-2024: результат гри та турнірна таблиця групи А

Віктор Глухенький
Переглядів 319
4 голоси
Квадво Дуа вітають із забитим голом. Фото: UEFA
Національна збірна Швейцарії з перемоги розпочала виступи на чемпіонаті Європи 2024. Підопічні Мурата Якіна не без проблем обіграли команду Угорщини (3:1).

Команда Швейцарії у своєму ювілейному поєдинку проти Угорщини, сьогоднішній матч став десятим за всю історію протистоянь між цими збірними, продовжила добру традицію не програвати мадярам.

Востаннє Угорщина перемагала представників країни сиру, шоколаду й наднадійних банків аж у 1938 році! І вже за підсумками першого тайму звітного матчу стало зрозуміло, що на нову перемогу угорці змушені будуть почекати ще.

Лік голам швейцарці відкрили вже на 12 хвилині, коли Квадво Дуа чітко реалізував вихід віч-на-віч. Спершу взяття воріт скасували через вірогідність офсайда, але судді на варі підказали Славко Вінчичу, що все чітко і потрібно вказувати на центр поля.

▶️  Відео голу Квадво Дуа дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Подвоїв перевагу команди Мурата Якіна Мішель Ебішер, який мов з пращі пальну з-за меж штрафного майданчика чітко в нижній кут воріт, які захищав Петер Гулачі.

▶️   Відео голу Мішеля Ебішера дивіться за ПОСИЛАННЯМ

По перерві швейцарці виглядали вже не такими впевненими і, схоже, грали по рахунку. За що поплатилися на  66 хвилині, коли інтригу своїм точним ударом відновив Барнабаш Варга, який прочавив Мішеля Джеко, який чомусь опинився не на позиції вінгера, а майже центрального захисника.

▶️   Відео голу Барнабаша Варги дивіться за ПОСИЛАННЯМ

До завершення гри лишалося ще чимало часу, однак угорці не закамбечили, а швейцарці добили триколірних голом на третій компенсованій хвилині.