Трубін зіграв проти Ярмолюка: Бенфіка розписала нічию з Брентфордом

Віктор Слюсаренко
Переглядів 76
Анатолій Трубін. Фото: УАФ
Для українського вболівальника у Лісабоні на своєму стадіоні «Да Луш» відбувся цікавий європейський спаринг за участі Бенфіки Анатолія Трубіна та Брентфорда Єгора Ярмолюка.

Матч між португальською та англійською командами завершився внічию 1:1. Команди  першому таймі зустрічі обмінялися забитими голами: на м'яч Мбемо відповів Павлідіс.

У стартовому складі Бенфіки вийшов український голкіпер Анатолій Трубін і відіграв увесь поєдинок. Ярмолюк у складі Брентфорда відіграв перший тайм: у перерві був замінений на Оньєку.

Контрольний матч

Бенфіка – Брентфорд 1:1

Голи: Павлідіс (24) – Мбемо (8)

• Анатолій Трубін у минулому сезоні провів 48 матчів за Бенфіку у всіх турнірах, в яких пропустив 47 м'ячів. 17 ігор були сухими для українського голкіпера.
  • На Євро-2024 Трубін відіграв два поєдинки у складі збірної України - пропустив один гол.
  • Єгор Ярмолюк у складі Брентфорда у минулому сезоні провів 30 поєдинків.
  • У складі юнацьких збірних України Єрмолюк провів 12 матчів, забив шість голів, у молодіжній збірній - десять ігор, в олімпійській збірній - чотири поєдинки, забив один м'яч.