Новини

Сандерленд з Русином із перемоги стартував у Чемпіоншипі: українець отримав ігрові хвилини

Віктор Слюсаренко
Переглядів 197
1 голос
Назарій Русин. Фото: Google
Український нападник Назарій Русин Сандерленда зіграв у матчі проти Кардіффа у межах першого туру англійського Чемпіоншипу. Команда українця святкувала виїзну перемогу.

Сандерленд святкував перемогу з рахунком 2:0. Гравці команди Русина забили по голу у кожному з таймів. Українець вийшов на заміну на 72-й хвилині за рахунку 1:0.

Статистичні портали WhoScored і Sofascore Русину поставили відповідно оцінки 6,3 та 6,6 бала. За наданий ігровий час Назарій лише 3 рази торкнувся м'яча.

Чемпіоншип 2024/25

1 тур, 10 серпня

Кардіфф - Сандерленд 0:2 (0:1)

Голи: О'Ніл, 18; Кларк, 89

• Наступний матч Сандерленд проведе у Кубку футбольної ліги: команда українця у рамках 1/64 фіналу 13 серпня завітає у гості до Престона.
  • В Чемпіоншипі Сандерленд зіграє 18 серпня, коли прийме Шеффілд Венсдей.
  • У минулому сезоні Русин провів за першу команду Сандерленда 22 поєдинки, в яких забив два голи та віддав одну результативну передачу.
  • Transfermarkt оцінює Назарія у 2 млн євро.
  • Англійський клуб придбав українця 1 вересня 2023 року з 2.5 млн євро.
  • За молодіжну збірну України Русин виступав з 2016-го по 2020 рік. В складі команди U21 форвард провів 12 ігор, відзначився сімома голами та одною результативною передачею.