Рома з Довбиком програла Інтеру: яку оцінку отримав українець за матч Серії А

Віктор Слюсаренко
Переглядів 64
3 голоси
Артем Довбик. Фото: ФК Рома
У рамках восьмого туру італійської Серії А Рома Артема Довбика зазнала домашньої поразки від Інтера. Матч завершився з рахунком 1:0 на користь гостей.

Рома зазнала домашньої поразки від Інтера – 0:1. У першому таймі матчу забитих голів не було. А от у другому таймі команда з Мілана зуміла забити гол і вирвати перемогу. Забитим м’ячем відзначився аргентинський нападник Інтера Лаутаро Мартінес.

Українець Артем Довбик вийшов у стартовому складі римської команди та відіграв всю гру. Від сайту Flashscore українець отримав невисоку оцінку 6,5.

Наступну гру Рома проведе у рамках Ліги Європи: 24 жовтня прийме київське Динамо (початок гри – о 19:45 за київським часом)

А у наступному турі Серії А, 27 жовтня, Рома на виїзді зустрінеться з Фіорентиною (початок матчу – о 21:45).

Чемпіонат Італії - Серія А

Восьмий тур, 20 жовтня

Рома – Інтер – 0:1 (0:0)

Гол:  Мартінес, 60

• Довбик у складі збірної України загалом провів 33 гри, забив 11 голів. На Євро-2024 він взяв участь у всіх трьох іграх.
  • Transfermarkt оцінює Артема у 35 мільйонів євро.