Новини

Ракув з Кочергіним здолав Легію: асист українця приніс перемогу в чемпіонаті Польщі

Віктор Слюсаренко
Переглядів 81
Владислав Кочергін. Фото: ФК Ракув
У неділю, 15 вересня, свій матч восьмого туру чемпіонату Польщі проводив чемпіон цієї країни 2023 року Ракув (Ченстохова), в складі якого грає український півзахисник Владислав Кочергін.

У першому таймі матчу українець асистував бразильцю Сілві, який відкрив рахунок на 41 хвилині гри. Після перерви рахунок не зазнав зміни і Ракув здобув перемогу з рахунком 1:0.

Владислав Кочергін відіграв увесь матч та відзначився результативною передачею. Ця перемога дозволила Ракуву піднятися на п'яте місце у турнірній таблиці чемпіонаті Польщі.

У наступному турі чемпіонату Польщі, 22 вересня, Ракув прийме Заглембє. Поєдинок розпочнеться о 15:45 за київським часом.

Чемпіонат Польщі – Екстракляса

8 тур, 15 вересня

Мотор – Ракув – 0:1 (0:1)

Гол: Сілва, 41

• У минулому сезоні Кочергін провів 49 матчів у всіх турнірах, у яких забив вісім м'ячів і зробив чотири асисти.
  • Transfermarkt оцінює гравця в півтора мільйона євро;
  • За національну збірну України Кочергін провів один матч. В 2021 році він зіграв у товариській грі проти Чехії (1:1).