«Провів відмінний матч»: тренер Роми оцінив дебютний гол Довбика у Серії А

Віктор Слюсаренко
Переглядів 396
1 голос
Даніеле Де Россі та Артем Довбик. Фото: ФК Рома
Головний тренер Роми Даніеле де Россі прокоментував гру українського нападника Артема Довбика в матчі четвертого туру Серії А з Дженоа (1:1), в якому він забив гол.

15 вересня у матчі четвертого туру Серії А Дженоа на своєму стадіоні зіграла внічию з Ромою. Гра завершилася з рахунком 1:1. Артем Довбик відзначився забитим голом на 37-й хвилині. Цей гол став для українця дебютним в італійській Серії А.

⚽️Відео забитого м'яча Довбика дивіться в телеграм-каналі⚽️

«Довбик провів відмінний матч, я намагався наблизити до нього більше людей. Він не розповідав мені про травму, він просто здавався втомленим.

Другий тайм – це прикрість, тому що ми провели відмінний матч з погляду кількості моментів», – заявив головний тренер Роми Даніеле де Россі на післяматчевій пресконференції.

• Рома має три очки та посідає 15 місце в турнірній таблиці Серії А.
  • Довбик у складі збірної України загалом провів 31 гру, забив десять голів. На Євро-2024 він взяв участь у всіх трьох іграх.
  • Transfermarkt оцінює Артема у 35 мільйонів євро.