Новини

Протистояння Борнмута та Арсенала завершилося сенсацією: чи грали українці у матчі восьмого туру АПЛ

Віктор Слюсаренко
Переглядів 25
1 голос
Ілля Забарний. Фото: Google
У рамках восьмого туру Англійської Прем’єр-ліги Борнмут Іллі Забарного приймав Арсенал Олександра Зінченка. Перемогу здобула команда Іллі – 2:0.

Матч завершився перемогою Борнмута (2:0), який з тридцятої хвилини грав у більшості. Саліба відвів Арсенал, заробивши пряму червону картку. У другому таймі Клюйверт асистував Крісті, що відкрив рахунок. А через дев’ять хвилин вже Клюйверт реалізував пенальті.

Українець Ілля Забарний відіграв увесь матч у складі Борнмута. Від сайту Flashscore він отримав не високу оцінку – 6,4.

Інший українець Олександр Зінченко всю гру провів на лаві запасних «канонірів».

Чемпіонат Англії – Прем’єр-ліга

Восьмий тур, 19 жовтня

Борнмут – Арсенал – 2:0 (0:0)

Голи: Крісті, 70; Клюйверт, 79 (пен)

• Забарний у складі збірної України зіграв 43 ігри, забив один гол. На Євро-2024 Забарний відіграв без замін усі три матчі у складі національної збірної України.
  • Зінченко у складі збірної України загалом має 68 ігор, в яких забив дев'ять м'ячів. На Євро-2024 він зіграв три матчі, зробив одну результативну передачу.