Новини

Полісся здобуло вольову перемогу над Вересом: підопічні Ашура очолили турнірну таблицю УПЛ

Віктор Слюсаренко
Переглядів 171
1 голос
Олександр Назаренко на фланзі пройшов Романа Гончаренка. Фото: ФК Полісся
Житомирське Полісся вдома впевнено переграло рівненський Верес у межах шостого туру Української Прем’єр-ліги сезону-2024/25 років. Гра завершилася з рахунком 2:1.

У першому таймі зустрічі нападник Вереса Гайдучик забив швидкий гол на шостій хвилині гри. До перерви житомирській команді зрівняти рахунок не вдалося.

ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ ПОЛІССЯ – ВЕРЕС

А от у першій половині другого тайму господарі переломили хід гри. Спершу Гуцуляк вдало замкнув дальню стійку воріт, а згодом Назаренко реалізував пенальті та вивів вперед Полісся – 2:1.

У наступному турі чемпіонату України, 22 вересня, Верес вдома зіграє з Інгульцем (початок гри - о 13:00), а Полісся того дня ж прийме черкаський ЛНЗ (початок поєдинку - о 18:00).

Українська Прем’єр-ліга-2024/25

6 тур, 15 вересня

Полісся – Верес – 2:1 (0:1)

Голи: Гуцуляк, 51; Назаренко, 59 (пен)  – Гайдучик, 6

Полісся: Волинець - Смоляков, Чоботенко (Матич 46), Далстелла Віале, Михайличенко - Бабенко - Таллес (Мельниченко 76), Крушинський - Назаренко (Шастал 83), Луіфер (Пайшао 61), Гуцуляк (Лєднєв 76).

Верес: Кожухар - Шевченко (Сміян 80), Вовченко, Гончаренко, Протасевич (Морозко 78) - Шарай (Дахновський 78), Куція (Кльоц 85), Яго (Кучеров 78), Луан - Гайдучик (Мрвальєвич 78), Степанюк.

Попередження: Вовченко 63, Бабенко 90+1, Лєднєв 90+4.

• Після звітного матчу Полісся має 13 очок та піднялося на перше місце в турнірній таблиці УПЛ, випередивши Олександрію за кращою різницею забитих-пропущених голів.
  • Верес з чотирма очками залишився на 13 сходинці в УПЛ.