Полісся вдома зіграло внічию з ЛНЗ: команда Ашура повторила клубний рекорд

Віктор Слюсаренко
Переглядів 198
1 голос
Боротьба Таллеса та Пасіча. Фото: ФК Полісся
Житомирське Полісся вдома зіграло внічию з черкаським ЛНЗ у межах сьомого туру Української Прем’єр-ліги сезону-2024/25 років. Гра завершилася з рахунком 1:1.

У першому таймі зустрічі глядачі стадіону в Житомирі побачили лише один забитий гол, але не у ворота гостей. Господарі володіли ініціативою і провели чимало небезпечних атак, але забити вдалося ЛНЗ: автором голу став Топалов.

ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ ПОЛІССЯ – ЛНЗ

Після перерви гравці довго не могли забити гол. А ж на 88-й хвилині господарі зрівняли рахунок: Гуцуляк скористався передачею Мустафаєва.

Безпрограшна серія Полісся в УПЛ триває 11 ігор: сім перемог та чотири нічиї і це повторення клубного рекорду.

У наступному турі чемпіонату України, 28 вересня, ЛНЗ зіграє з Чорноморцем (початок гри – о 15:30), а Полісся у цей же день завітає у гості до Карпат (початок поєдинку – о 18:00).

Українська Прем’єр-ліга-2024/25

7 тур, 22 вересня

Полісся – ЛНЗ – 1:1 (0:1)

Голи: Гуцуляк, 88 – Топалов, 34

• Полісся набрала 14 очок та розташувалося на третій сходинці турнірної таблиці ліги.
  • Після звітного матчу ЛНЗ має 11 очок та посідає четверте місце в УПЛ.
  • Пропускна гостьова клубна рекордна серія ЛНЗ в УПЛ продовжилася у цьому поєдинку і становить десять ігор.