Полісся розгромило Оболонь: Назаренко оформив хет-трик, вилучення у «пивоварів»

Віктор Слюсаренко
Переглядів 114
1 голос
Гравці Полісся святкують забитий гол. Фото: ФК Полісся
Полісся приймало київську Оболонь у межах четвертого туру Української Прем’єр-ліги сезону-2024/25 років. Перемогу здобула команда з Житомира – 4:0.
  • До звітного матчу Полісся підійшло з чотирма балами (нічия з Інгульцем та перемога над Шахтарем).
  • В перших стартових турах УПЛ Оболонь набране одне очко - нічия з Колосом.

У першому таймі зустрічі житомирська команда забила три голи. Спершу Гуцуляк асистував Назаренку, а через чотири хвилини вже відзначився Гуцуляк. На 39-й хвилині Бабенко допоміг Назаренку забити ще один гол.

ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ ПОЛІССЯ – ОБОЛОНЬ

Після перерви з передачі Майсурадзе Назаренко оформив хет-трик. Через п’ять хвилин київська команда залишилася у меншості: Грисьо отримав червону картку.

В турнірній таблиці Полісся піднялося на другу сходинку, відстаючи від Олександрії на два очки. У наступному турі чемпіонату України, 31 серпня, Полісся на виїзді зустрінеться з одеським Чорноморцем, а Оболонь 30 серпня прийме луганську Зорю.

Українська Прем’єр-ліга-2024/25

4 тур, 25 серпня

Полісся – Оболонь – 4:0 (3:0)

Голи: Назаренко, 19, 39, 49; Гуцуляк, 23

• Вчора, 25 серпня, четвертий тур УПЛ розпочався матчем в Олександрії: Шахтар зазнав поразки з рахунком 3:4.