Новини

Полісся не переграло Лівий берег: вперше підопічні Ашура не забили жодного гола в УПЛ

Віктор Слюсаренко
Переглядів 48
1 голос
Епізод матчу Полісся – Лівий берег. Фото: ФК Полісся
Житомирське Полісся вдома зіграло внічию з Лівим берегом у межах десятого туру Української Прем’єр-ліги сезону-2024/25 років. Гра завершилася з рахунком 0:0.

Полісся вдома зіграло внічию з Лівим берегом з рахунком 0:0. У першому таймі поєдинку команди не продемонстрували гострий футбол, що радував небезпечними моментами. Запам’яталася атака господарів, на вістрі якої був Чоботенко, що не дотягнувся до м’яча на дальній стійці воріт Механіва.

Після перерви команда з Київщини мала два поспіль моменти, але її гравців підвела реалізація. Спершу Волинець парирував удар Дедуха, а в наступній атаці бразилець Сідней не влучив у ворота Полісся. Через кілька хвилин вже голкіпер гостей потягнув удар Крушинського. Підопічні Імада Ашура вперше в УПЛ цього сезону не забили жодного м'яча.

Житомирська команда опустилася на одну позицію у порівнянні зі становищем перед цим туром. Олександрія завдяки перемозі над Ворсклою (1:0) піднялася на друге місце.

У наступному турі чемпіонату України, 26 жовтня, Оболонь на виїзді зустрінеться з Карпатами (початок гри – о 18:00), а наступного дня Динамо буде протистояти Шахтарю (початок поєдинку – о 18:00).

Українська Прем’єр-ліга-2024/25

Десятий тур, 19 жовтня

Полісся – Лівий берег – 0:0 (0:0)

• Полісся з 21-м балом розташувалося на третій сходинці в турнірній таблиці УПЛ, вперед пропустивши Олександрію та Динамо.
  • Після звітного матчу Лівий берег має вісім очок та посідає 14 місце в УПЛ.