Підготовка до Євро-2024: збірна України розгромила Молдову в останньому спарингу

Віктор Слюсаренко
Переглядів 145
2 голоси
Гравці збірної України святкують забитий м'яч у грі з Молдовою. Фото: УАФ
Збірна України святкувала впевнену перемогу над Молдовою в останньому матчі підготовчого циклу до чемпіонату Європи-2024 з футболу. Суперник не створив великих проблем українцям.

Вже на стартових хвилинах зустрічі ексзахисник Олександрії, а нині гравець львівських Карпат, Владислав Бабогло припустився грубої помилки (зайняв не правильну позицію і м’яч перелетів його), якою сповна скористався Роман Яремчук. Нападник українців потужним ударом влучив у ворота суперника - забив 15 м’яч у 50-й грі у складі збірної України

Яремчук відкриває рахунок у грі. Фото: УАФ

Відео забитого гола Романа Яремчука

На 30-й хвилині поєдинку сталася неприємна ситуація: основний захисник збірної України Віталій Миколенко отримав травму і його замінив Олександр Зінченко.

Відео епізодів, в яких отримав травму Віталій Миколенко

Наприкінці першої половини зустрічі Віктор Циганков подвоїв рахунок, замкнувши передачу Георгія Судакова.

Відео забитого гола Віктора Циганкова

У другому таймі протистояння українці збільшили рахунок до розгромного. Довбик отримав м’яч і у боротьбі із захисником з гострого кута воріт розстріляв голкіпера суперника Доріана Райляна. Через п’ять хвилин Судаков чудово обігрався з Довбиком у стінку й вийшов на побачення з голкіпером збірної Молдови - пробив без шансів для опонента.

Відео забитих голів Артема Довбика та Георгія Судакова

Матч завершився з рахунком 4:0 на користь підопічних Сергія Реброва. Суперник для українців великих проблем не створив. В останні хвилини зустрічі господарі пару раз загрожували воротам Андрія Луніна, який зі своєю роботою справився на відмінно. Тож на скільки багато дав інформації цей поєдинок тренерському штабу українцям перед стартом Євро-2024.

Молдова — Україна 0:4 (0:2)

Голи: Яремчук, 2; Циганков, 43; Довбик, 49; Судаков, 54

Молдова: Райлян, Кожокару, Кречун, Бабогло, Посмак (Мудрак 61), Рябчук, Раце (Богачук 78), Іоніце (Постолакі 46), Моцпан (Штине 46), Ніколаеску (Клещенко 60), Дамашкан.

Україна: Лунін, Конопля, Забарний, Матвієнко, Миколенко (Зінченко 30), Степаненко (Бражко 68), Судаков, Шапаренко (Малиновський 78), Циганков (Ярмоленко 69), Яремчук (Довбик 46), Мудрик (Зубков 69).

Попередження: Ярмоленко 74, Конопля 84.