Олександрія здолала Ворсклу: команда Ротаня очолила турнірну таблицю УПЛ

Віктор Слюсаренко
Переглядів 53
1 голос
Ігор Пердута та Олександр Беляєв. Фото: ФК Олександрія
Олександрія святкувала домашню перемогу над полтавською Ворсклою у межах десятого туру Української Прем’єр-ліги сезону-2024/25 років. Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь команди Руслана Ротаня.

Олександрія вдома здобула перемогу з рахунком 2:1. У першому таймі гри господарі створили кілька моментів, але їх не реалізував. Гарно пробивав Філіппов, але м’яч пролетів дуже близько від воріт.

ВІДЕО ГОЛУ МАТЧУ ОЛЕКСАНДРІЯ – ВОРСКЛА

Після перерви команда Ротаня вийшла вперед: господарі перехопили м’яч на половині суперника і Кравченко виконав чудову передачу, яку замкнув Бєляєв.  Цей гол став єдиним у матчі та приніс перемогу команді Олександрія.

У наступному турі чемпіонату України, 26 жовтня, Олександрія вдома зустрінеться в дербі з Інгульцем (початок гри – о 13:00), а наступного дня Ворскла завітає у гості до Вереса (початок поєдинку – о 15:30).

Українська Прем’єр-ліга-2024/25

Десятий тур, 19 жовтня

Олександрія – Ворскла – 1:0 (0:0)

Гол: Бєляєв, 58

• Олександрія з 23-ма балами піднялася на першу сходинку в турнірній таблиці УПЛ.
  • Після звітного матчу Ворскла має дев’ять очок та посідає 11 місце в УПЛ.