Новини

Нищівна поразка Жирони з червоною карткою для голкіпера: Довбик теж прийняв участь у матчі

Кирило Паршаков
Переглядів 22594
10 голосів
Артем Довбик. Фото: Жирона
Жирона програла Тулузі у товариському матчі. Артем Довбик був замінений на 42-ій хвилині. Віктор Циганков пропустив гру через відновлення після травми, отриманої на Євро-2024.

Сьогодні, 31 липня, Жирона в рамках передсезонного збору провела товариський поєдинок проти французької Тулузи. Каталонський клуб зазнав у зустрічі розгромної поразки 0:4. Артем Довбик, незважаючи на повідомлення в ЗМІ про майже завершений перехід в Рому, теж прийняв участь у грі.

Українець вийшов у стартовому складі команди, однак не провів на полі навіть повний перший тайм. На 42-ій хвилині голкіпер каталонців Пауло Гассаніга отримав пряму червону картку, тому головному тренеру довелось знімати з гри Довбика та випускати на поле іншого воротаря команди – Хуана Карлоса.

Інший представник збірної України у складі Жирони – Віктор Циганков пропускав гру через відновлення від пошкодження, яке він отримав під час Євро-2024.

Товариський матч.

Жирона – Тулуза – 0:4

Голи: Ніколайсен (45+4'), Бабіка (50'), Абухлаль (62'), Хелаберт (70')

Вилучення: Гассаніга (42')

Нереалізований пенальті: Мінсу (82')

• Для Жирони цей матч став уже четвертим в цій передсезонці: Олот (1:1), Монпельє (3:3), Еспаньйол (0:0).
  • В новому сезоні каталонці вперше в своїй історії зіграють у Лізі чемпіонів.