Новини

Нідерланди з камбеком перемогли Туреччину в 1/4 фіналу Євро-2024: сім переломних хвилин від підопічних Кумана

Віктор Слюсаренко
Переглядів 318
1 голос
Де Врей забиває гол у ворота Туреччини. Фото: УЄФА
На чемпіонаті Європи-2024 з футболу визначився четвертий півфіналіст турніру. Збірна Нідерландів святкувала вольову перемогу над Туреччиною та вперше за 20 останніх років вийшла до 1/2 фіналу Євро.
  • Нідерланди посіли третє місце у групі D, набравши чотири очки. У матчі 1/8 фіналу розгромили Румунію (3:0).
  • Туреччина з шістьма балами фінішувала другою у групі F, вперед пропустивши Португалію. У матчі плей-оф Туреччина переграла Австрію (2:1).

У першому таймі поєдинку Акайдин замкнув подачу Гюлера на дальню стійку воріт - була атака другим темпом після подачі з кутової позначки. У другому таймі нідерландці відповіли забитим м'ячем після виконання кутового - пряму подачу з позначки замкнув Де Врей.

👉ДИВИТИСЯ ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ НІДЕРЛАНДИ — ТУРЕЧЧИНА👈

Дюмфріс виконав чудову передачу на 76-й хвилині поєдинку на Гакпо: м'яч від захисника суперника Мюлдюра влетів у ворота збірної Туреччини. Наприкінці основного часу зустрічі голкіпер нідерландців Вербругген двічі врятував свою команду від пропущеного голу.

Нідерланди у півфіналі Євро-2024 зустрінуться з Англією, яка раніше у серії пенальті перемогла Швейцарію. Матч 1/2 фіналу відбудеться 10 липня.