«Можуть і посипатися»: експерт оцінив шанси Динамо у протистоянні із Зальцбургом

Віктор Слюсаренко
Переглядів 49
1 голос
Олег Федорчук. Фото: Google
Відомий тренер Олег Федорчук після завершення першого матчу плей-оф раунду Ліги чемпіонів Динамо проти австрійського Зальцбурга (0:2) висловився щодо можливості київського клубу вийти до групового етапу змагань.

Після першого матчу кваліфікації Ліги чемпіонів із Зальцбургом (0:2) мало шансів у Динамо на позитивний результат. Про це в інтерв’ю для сайту «Український футбол» заявив відомий тренер Олег Федорчук.

«Коли закінчилася гра, то я для себе визначив, що шансів у динамівців практично немає. Але згадати, як Зальцбург грає останні матчі, з тим-таки Твенте… Багато забивають, чимало пропускають – весела команда», – зазначив Федорчук.

За словами фахівця, гравці австрійського клубу мають проблеми у захисту.

«Ми бачили по другому тайму, що Зальцбург дуже багато помилявся в захисті. Якщо ми зіграємо на нуль, то один забитий м'яч у першому таймі дуже нам допоможе. У них команда недосвідчена, можуть і посипатися.

Але є одне «але». Динамо потрібно, аби в них попереду грав форвард. Саме грав, а не просто був присутній на полі, як Ванат… Коли нападник навіть не намагається йти в дриблінг і в обіграш, то це багато про що говорить», – сказав експерт.

• Матч-відповідь Зальцбург – Динамо відбудеться 27 серпня в Австрії.
  • У разі якщо Динамо не зможе зробити камбек – потрапить в груповий етап Ліги Європи.
  • В УПЛ кияни стартували з перемог у матчах проти Вереса (2:1) та Карпат (3:1).