Новини

«Ми терпіли та заробили один пункт»: тренер Вереса назвав двох героїв у матчі з Шахтарем

Віктор Слюсаренко
Переглядів 36
1 голос
Олег Шандрук. Фото: ФК Верес
Головний тренер рівненського Вереса Олег Шандрук прокоментував здобуте очко в матчі восьмого туру Української Прем'єр-Ліги з донецьким Шахтарем (1:1).

Нападнику Вересу Руслану Степанюку у перерві матчу з Шахтарем (1:1) стало погано. Про це заявив наставник рівненської команди Олег Шандрук.

«Позитивний настрій. Грали проти Шахтаря, і я не лукавитиму, що результат позитивний. Могли навіть розраховувати на більше у контратаках. Один Луан мав два шанси у другому таймі. Ми терпіли та заробили один пункт.

Це позитив не в плані очок навіть, а у плані настрою. У перерві зробили три заміни: двом юним гравцям не вистачило сил, а Степанюку стало погано, піднялася температура», – зазначив фахівець.

Фахівець відзначив двох гравців своєї команди.

«Забив Кльоц, якому хочу подякувати. Маємо непростий період у нас у команді, багато травм було. Ще відзначив би воротаря Кожухаря, він допоміг зіграти внічию», – сказав Шандрук в етері УПЛ ТБ.

• Шахтар з 13-а балами залишився на четвертій сходинці в турнірній таблиці УПЛ.
  • Після звітного матчу Верес має шість очок та посідає 13-е місце в УПЛ.